KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14114169

nr 1411 4169

Willy Ytter

(1934-2008), Sverige

De redo i par. Signerad, akvarell, bladets mått: 28x38, yttermått inklusive ram: 42x52 cm

Willy Ytter, svensk bildkonstnär född 1934, död 2008.

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 16 augusti 2021
kl 18:19:22

Willy Ytter

Läs mer om Willy Ytter